دسته بندی: اخبار

طریقه بازگردانی پیج دیسیبل شده

در ماههای اخیر اینستاگرام بسیاری از پیجهای کاربران را به دلایل مختلف مسدود کرده است. یکی از دلایل مهم مسدود کردن اکانت یا همان دیسیبل شدن بخاطر نقض قوانین اینستاگرام است مانند رعایت نکردن حق کپی رایت،استفاده از فیلمها و عکسهای پورن ،شناخته شدن به عنوان اسپم ( استفاده زیاد از رباتهای افزایش فالوور بدون تنظیمات صحیح و روی سرعت بالا،فالو ،انفالو،لایک زیاد، کامنت و دایرکت زیاد،حذف تعداد زیادی از پستها به طور ناگهانی،استفاده ازهشتگهای زیاد، نامربوط به پست و ممنوعه و اسپم ساز)، ریپورت شدن زیاد توسط کاربران دیگر.موارد ذکر شده بیشترین عواملی هستندکه پیج شما را دچار محدودیت،شادوبن و نهایتا دیسیبل میکند.

برای اینکه بتوانید پیج خود را بازگردانی کنید لطفا اینجا کلبک کنید

مطابق فیلمی که در لینک بالا مشاهده کردید، بعد از زدن نام کاربری و پسورد شما با نوشته ای که از طرف اینستاگرام است مواجه میشوید، بدین معنی که پیج شما دیسیبل شده است، پس از انتخاب learn moreو رفتن در صفحه بعدی let me us را بزنید و بعد به صفحه بعدی که ارسال فرم است میروید در ان با توجه به موارد خواسته شده فرم راپر میکنید، ایمیل وارد شده الزاما نباید ایمیل پیج باشد، هر ایمیل دیگری میتواند باشد، فقط دسترسی باید به ان داشته باشید چون بعد از ارسال این فرم، شما از طریق این ایمیل با اینستاگرام در ارتباط خواهید بود. بعد از ارسال فرم نهایتا تا ۲۴ ساعت ایمیلی برای شما میاید(معمولا تا نیم ساعت ایمیل می آید) که از شما میخواهد کدی را که ارسال کرده روی کاغذ نوشته و بعد نام کاربری و نام کامل خود را زیر ان بنویسید و انرا در دست گرفته بطوری که دستتان مشخص باشد از خودتان عکسی بگیرید  و ان عکس را در همان ایمیل برای اینستاگرام بفرستید. (ریپلی کنید). بین ۱ تا ۱۴ روز طول میکشد تا پاسخ نهایی از طرف اینستاگرام بیاید که یا تایید میکند و اکانت شما را ازاد میکند و یا تایید نمی‌کند. اگر تایید نکرد ناامید نشوید و بارها از گوشی های مختلف و ایمیل های متعدد امتحان کنید تا به نتیجه برسید.
حتما در پیجهای خود عکسی از خود داشته باشید و یا نهایتا ارشیو کنید که اگر روزی پیجتان هک یا دیسیبل شد بتوانید خودتان براحتی انرا برگردانید
سوشاد در مقالات بعدی حتما راهکارهایی را عنوان میکند تا پیجتان دیسیبل نگردد.